Promocje

Najczęściej kupowane

Subskrybuj newsletter i bądź na bieżąco z promocjami!

Skrzynie transportowe

W ofercie sklepu Armytec posiadamy skrzynie transportowe najwyższej jakości marek PELI oraz PLASTICA PANARO. Dzięki nowoczesnym technologiom wykonania skrzynie Peli pomimo małej wagi są wytrzymałe, mocne, twarde i nadają się do transportu sprzętu wojskowego, broni itp.

Skrzynie transportowe Dostępne 65 produktów.

na stronę
Wyświetlanie 1 - 12 z 65 przedmiotów
 • Mikro skrzynka Peli model i1015 Case to...

  Mikro skrzynka Peli model i1015 Case to doskonała ochrona dla iPhona, Smartfona oraz iPod Touch'a. Skrzynka chroni Twoje urządzenie przed upadkiem, wilgocią i kurzem.Użytkownik może oglądać filmy przez przezroczystą pokrywę i nadal zachować swój sprzęt bezpieczny. Zewnętrzne gniazda słuchawek umożliwiają słuchanie muzyki nawet gdy skrzynka jest zamknięta. 

  189,00 zł   Kupuję!
 • Skrzynia Peli™ model 1120 jest...

  Skrzynia Peli™ model 1120 jest wodoszczelna i pyłoszczelna. W celu dokładnego umocowania chronionego sprzetu, została zaopatrzona w gąbkę. W standardowym wyposażeniu znajduje się zaworek rozszczelniający. Model czarny, z gąbką.

  189,00 zł   Kupuję!
 • Skrzynia Peli™ model 1150 jest...

  Skrzynia Peli™ model 1150 jest wodoszczelna i pyłoszczelna. W celu dokładnego umocowania chronionego sprzętu może być zaopatrzona w gąbkę. W standardowym wyposażeniu znajduje się zaworek rozszczelniający. Model czarny, bez gąbki

  189,00 zł   Kupuję!
 • Skrzynia Peli™ model 1400 jest...

  Skrzynia Peli™ model 1400 jest wodoszczelna i pyłoszczelna. W celu dokładnego umocowania chronionego sprzętu, została zaopatrzona w gąbkę. W standardowym wyposażeniu znajduje się zaworek rozszczelniający. Model czarny z gąbką.

  499,00 zł   Kupuję!
 • Skrzynia Peli 1460 charakteryzuje się...

  Skrzynia Peli 1460 charakteryzuje się wodoszczelnością, oraz pyłoszczelnością. Została wyposażona w zawór wyrównujący ciśnienie, dodatkowo uszczelniony wkładką z GORE-TEXu. Górna pokrywa otwiera się w zakresie 180º, co zapewnia stabilność w terenie, gdy jest otwarta. 

  1 299,00 zł   Kupuję!
 • Skrzynia Peli 1550 charakteryzuje się...

  Skrzynia Peli 1550 charakteryzuje się wodoszczelnością, oraz pyłoszczelnością. Została wyposażona w zawór wyrównujący ciśnienie, dodatkowo uszczelniony wkładką z GORE-TEXu. Przy swoich właściwościach jest bardzo lekka i wytrzymała, co zawdzięcza trójwarstwowej strukturze. Zamykana na dwustopniowe zatrzaski. Wszystkie metalowe części wykonane są ze stali...

  849,00 zł   Kupuję!
 • Skrzynia Peli 1600 charakteryzuje się...

  Skrzynia Peli 1600 charakteryzuje się wodoszczelnością, oraz pyłoszczelnością. Została wyposażona w zawór wyrównujący ciśnienie, dodatkowo uszczelniony wkładką z GORE-TEXu. Przy swoich właściwościach jest bardzo lekka i wytrzymała, co zawdzięcza trójwarstwowej strukturze. Zamykana na dwustopniowe zatrzaski, zabezpieczona kłódką. Wszystkie metalowe części...

  999,00 zł   Kupuję!
 • Skrzynia Peli 1750 charakteryzuje się...

  Skrzynia Peli 1750 charakteryzuje się wodoszczelnością, oraz pyłoszczelnością. Została wyposażona w zawór wyrównujący ciśnienie, dodatkowo uszczelniony wkładką z GORE-TEXu. Przy swoich właściwościach jest bardzo lekka i wytrzymała, co zawdzięcza trójwarstwowej strukturze. Zamykana na dwustopniowe zatrzaski. Wszystkie metalowe części wykonane są ze stali...

  1 699,00 zł   Kupuję!
 • Skrzynia Peli 1075cc została...

  Skrzynia Peli 1075cc została zaprojektowana do ochrony netbooków o przekątnej ekranu 11,3 cala. Teraz Twoje urządzenie będzie bezpieczne w każdych warunkach. Wodoszczelna obudowa, zapewnia hermetyczne zamknięcie skrzyni. Dodatkowo zawór wyrównawczy zabezpiecza przed wnikaniem wody i kurzu. Skrzynia jest również odporna na zgniecenia.

  249,00 zł   Kupuję!
 • Skrzynia Peli 1095cc została...

  Skrzynia Peli 1095cc została zaprojektowana do ochrony notebooków o przekątnej ekranu 15 cali. Teraz Twoje urządzenie będzie bezpieczne w każdych warunkach. Wodoszczelna obudowa, zapewnia hermetyczne zamknięcie skrzyni. Dodatkowo zawór wyrównawczy zabezpiecza przed wnikaniem wody i kurzu. Skrzynia jest również odporna na zgniecenia.

  599,00 zł   Kupuję!
Wyświetlanie 1 - 12 z 65 przedmiotów
Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Szczegóły w Polityce Prywatności
zamknij