Promocje

Najczęściej kupowane

Subskrybuj newsletter i bądź na bieżąco z promocjami!

Multitool Dostępne 6 produktów.

Podkategorie

Wyświetlanie 1 - 6 z 6 przedmiotów
 • Style CS to mini-wersja jednego z...

  Style CS to mini-wersja jednego z najnowszych modeli renomowanej firmy Leatherman – Skeletool -  charakteryzująca się lekką, zwartą konstrukcją oraz karabinkowym zapięciem umożliwiającym pewne i wygodne noszenie toola bez konieczności przypinania kabury. Wersja CS wyróżnia się zastosowaniem usztywniającej wkładki z włókna szklanego oraz wyposażeniem w...

  99,99 zł   Kupuję!
 • Najnowszy model amerykańskiego producenta...

  Najnowszy model amerykańskiego producenta narzędzi wielofunkcyjnych ze stanu Oregon: Sidekick, mający zastąpić jedne z najbardziej popularnych multitooli Leathermana - modele Kick&Fuse. Wyjątkowo atrakcyjny stosunek użyteczności i jakości wykończenia do ceny!

  199,99 zł   Kupuję!
 • Kompaktowa wersja modelu SuperTool 300, w...

  Kompaktowa wersja modelu SuperTool 300, w której zachowano koncepcję narzędzia do ciężkiej pracy i najważniejsze cechy pierwowzoru, pomniejszając jedynie wymiary ramion kombinerek i znajdujących się w nich ostrzy. Masywne kombinerki, wymienne ostrza przecinaka do drutu i aż 17 narzędzi zamkniętych w jednym. Wszystkie narzędzia blokowane!

  249,00 zł   Kupuję!
 • Długo oczekiwana nowość Leatherman - model...

  Długo oczekiwana nowość Leatherman - model OHT (One Hand Tool), czyli multitool, którego kombinerki aktywuje się przez wyrzut za pomocą jednej ręki. Prócz tego, dzięki specjalnym wycięciom pod kciuk, także dwa ostrza nożowe, piła oraz przecinak do pasów mogą być otwierane bez pomocy drugiej dłoni. Pierwszy w 100% "jednoręczny" multitool na rynku!

  349,00 zł   Kupuję!
 • Długo oczekiwana nowość Leatherman - model...

  Długo oczekiwana nowość Leatherman - model OHT (One Hand Tool), czyli multitool, którego kombinerki aktywuje się przez wyrzut za pomocą jednej ręki. Prócz tego, dzięki specjalnym wycięciom pod kciuk, także dwa ostrza nożowe, piła oraz przecinak do pasów mogą być otwierane bez pomocy drugiej dłoni. Pierwszy w 100% "jednoręczny" multitool na rynku.

  379,00 zł   Kupuję!
 • Najnowsza, zmodernizowana wersja...

  Najnowsza, zmodernizowana wersja legendarnego modelu SuperTool. Na szczególną uwagę zasługują masywne kombinerki z wymiennymi ostrzami przecinaka do drutu, które wykonano z wysokowęglowej stali nierdzewnej 154CM. Teraz w wersji czernionej aby zapobiec odbłyskom światła na powierzchni.

  399,00 zł   Kupuję!
Wyświetlanie 1 - 6 z 6 przedmiotów
Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Szczegóły w Polityce Prywatności
zamknij