Ładownica Warrior M4/M16 black MOLLE Holder

75,00 zł

W-EO-PM4-BLK

Nowy produkt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pojedyncza ładownica firmy Warrior, przeznaczona do przenoszenia niemalże wszystkich magazynków na amunicję cal. 5.56mm/.223 do karabinków AR15/M4/M16 i podobnych. Prosta, niedzielona komora wykonana została z bardzo wytrzymałego materiału polimerowego i osadzona na obrotowym łożysku, które umożliwia dowolne ustawienie w zależności od potrzeb strzelca.

Bardzo istotnym elementem ładownicy jest regulowany system, który zabezpiecza przed przypadkowym wypadaniem magazynków. System ten opiera się na sprężynującej blaszce i wkładkach dystansowych o różnej grubości, które są w zestawie. Poprzez zastosowanie odpowiedniej wkładki możemy regulować siłę z jaką magazynek jest trzymany w ładownicy. Warrior Assault System aby sprostać wymaganiom różnych użytkowników wyprodukowała swoje ładownice z kilkoma systemami mocowania. W przypadku tego modelu zastosowano system dwóch kompozytowcyh troków, pozwalających na montaż na dowolnej platformie MOLLE kamizelki czy pasa taktycznego. Całość można obracać w zakresie 0 - 360° i w zależności od potrzeb użytkownika magazynek może być przenoszony w 16 różnych pozycjach tego zakresu.

Ładownica jest kompatybilna również magazynkami do karabinków bazujących na standardach NATO takich jak brytyjski SA80, francuski Famas, szwajcarski Sig 556, włoska Baretta Ar70/90, południowokoreański Daewoo K2, austriacki AUG/A3, izraelski TAR21 lub niemiecki G36 (z odpowiednim adapterem). Ze względu na wygodę, uniwersalność i niezawodność ładownice Warrior na pewno znajdą uznanie nie tylko strzelców startujących w zawodach IPSC, ale także pracowników służb mundurowych używających wyżej wymienionej broni podczas służby.

Opinie

Brak opinii klientów.

Napisz opinię

Ładownica Warrior M4/M16 black MOLLE Holder

Ładownica Warrior M4/M16 black MOLLE Holder

Podobne produkty: 23

Często kupowane w zestawie

Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Szczegóły w Polityce Prywatności
zamknij