Replika ASG pistoletu R31 green gas

319,00 zł

ARM-02-007588

Nowy produkt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Replika pistoletu R31

R31 został wykonany prawie w całości z metalu. Metalowy jest tu szkielet, zamek, magazynek, lufa zewnętrzna, oraz drobne elementy (spust, bezpieczniki, etc.). Z mocnego tworzywa wykonano natomiast okładziny rękojeści - zostały poktyte antypoślizgową fakturą w celu poprawienia pewności chwytu. Całość jest bardzo dobrze spasowana, brak tu luzów i rażącyh niedoróbek, które rzucą się w oczy po wyjęciu repliki z pudełka. Blisko kilogram wagi (z magazynkiem) tylko dopełnia solidnego wrażenia. 

Replika zaopatrzona jest w bezpiecznik skrzydełkowy, blokujący mechanizm spustu i uniemożliwiający oddanie przypadkowego strzału - dźwignia mechanizmu znajduje się w zasięgu kciuka. W modelu tym zastosowano również funkcjonalny tylny bezpiecznik dociskowy. Wymusza on prawidłowy chwyt w celu oddania strzału, podobnie jak w palnym pierwowzorze.

Pistolet wyposażony jest mechaniczne przyrządy celownicze. Aby uzyskać dostęp do pokrętła regulacji systemu hop-up, należy zdjąć zamek repliki. Operacja ta trwa kilka sekund i nie wymaga żadnych narzędzi - wystarczy ustawić zamek w odpowiedniej pozycji oraz wyciągnąć trzpień blokujący.

Rozsądna prędkość wylotowa czyni tę replikę wprost idealnym wyborem na broń boczną, stosowaną w budynkach lub na krótkim dystansie. Jednocześnie zużycie gazu jest nieduże w porównaniu z replikami pistoletów o większej mocy, co czyni tę replikę stosunkowo ekonomiczną w użytkowaniu.

W kompelcie znajduje się wykonany z metalu magazynek o pojemności 29 kulek.

W skład zestawu wchodzi:

- replika
- magazynek
- instrukcja obsługi

Wykonanie:
Metal + tworzywo sztuczne
Nazwa:
Replika pistoletu R31
Producent:
ARMY
Gwarancja:
6 miesięcy
Prędkość wylotowa [FPS]:
~300
Napęd / zasilanie:
Napęd gazowy - Green Gas
Tryb ognia:
Ogień pojedynczy
Długość repliki [mm]:
210
Waga [g]:
995
Rodzaj magazynka:
Magazynek typu Low-Cap
Pojemność magazynka [szt.]:
29
Hop-Up:
Jest, regulowany
Blow Back:
Jest

Opinie

Brak opinii klientów.

Napisz opinię

Replika ASG pistoletu R31 green gas

Replika ASG pistoletu R31 green gas

Podobne produkty: 5

Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Szczegóły w Polityce Prywatności
zamknij