Ekonomiczny zestaw do czyszczenia broni długiej kaliber .22/.223/5.56 mm Pokaż większe

Ekonomiczny zestaw do czyszczenia broni długiej kaliber .22/.223/5.56 mm

109,99 zł

VP61

Nowy produkt

Prawdziwie ekonomiczny zestaw do czyszczenia broni długiej kaliber .22/.223/5.56 mm firmy KleenBore w wygodnym opakowaniu wielokrotnego użytku.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ekonomiczny zestaw do czyszczenia broni długiej kaliber .22/.223/5.56 mm firmy KleenBore to prawdziwie ekonomiczny zestaw składający się z:

  • stalowego wyciora (zapewnia siłe i wytrzymałość),
  • stożka centrującego (zapewnia bezpieczeńtwo czyszczonej broni dzięki idealnemu utrzymaniu wyciora wewnątrz czyszczonego przewodu lufy - wykluczone jest otarcie lufy przez pracujący wycior),
  • końcówki oczkowej umożliwiającej zamontowanie przecieraka,
  • szczotki z fosforobrązu,
  • mopa wykonanego ze 100% bawełny.

Wszystko zapakowane w wygodne opakowanie wielokrotnego użytku.

Fosforobrąz, z którego wykonane jest włosie szczoteczki jest wyjątkowo odporny na ścieranie i zgniatanie dzięki czemu żywotność oferowanego produktu jest znacznie większa w porównaniu z konkurencją. Dodatkowo włosie takie nie powoduje zarysowań, zadrapań czy jakichkolwiek innych zniszczeń czyszczonej broni. Wszystkie szczoteczki charakteryzują się prostym włosiem, niektórzy producenci nie przykładają wagi do jakości stosowanego włosia, które bardzo często jest pofałdowane, nierówne lub pomarszczone co znacznie obniża skuteczność czyszczenia.

Wszyscy producenci broni zalecają systematyczne czyszczenie przewodu lufy broni krótkiej i długiej. Poprawne czyszczenie i konserwacja znacznie przedłuża żywotność broni i jej prawidłowe działanie. Szczotki KleenBore nadają się idealnie do tego celu.

Produkty firmy KleenBore to najwyższa dostępna na rynku jakość, każdy element wykonany został z najlepszych dostępnych komponentów. Ponad 50 lat doświadczenia pozwoliło firmie na opracowanie perfekcyjnych rozwiązań i ich implementacje przy produkcji swoich wyrobów. Wszystkie oferowane produkty są nowe (nieużywane), zapakowane w oryginalne opakowanie producenta. Ponadto wszystkie oferowane produkty KeenBore wyprodukowane zostały w Stanach Zjednoczonych, co gwarantuje ich wysoką jakość i niezawodne działanie.

Skuteczność produktów KleenBore potwierdza fakt ich stosowania przez policję i wojsko Stanów Zjednoczonych, jednak są one także stosowane i docenione w wielu innych krajach.

Opinie

Brak opinii klientów.

Napisz opinię

Ekonomiczny zestaw do czyszczenia broni długiej kaliber .22/.223/5.56 mm

Ekonomiczny zestaw do czyszczenia broni długiej kaliber .22/.223/5.56 mm

Prawdziwie ekonomiczny zestaw do czyszczenia broni długiej kaliber .22/.223/5.56 mm firmy KleenBore w wygodnym opakowaniu wielokrotnego użytku.

Podobne produkty: 18

Często kupowane w zestawie

Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Szczegóły w Polityce Prywatności
zamknij