SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Cyma

( ilość produktów: 12 )

Firma CYMA to jeden z najpopularniejszych producentów airsoftowych replik broni w skali 1:1 na świecie. Najbardziej rozpoznawalnym produktem tej firmy jest już legendarna replika AK CM.028 oraz repliki pistoletów typu CM.030, CM.122  tzw Cymoglocki.  W swojej ofercie oferuje repliki broni palnej w przedziale drugowojennym aż do czasów obecnych. Producent oferuje szeroką gamę modeli opartych o platformy AK, AR, CYMA to obowiązkowa pozycja dla  każdego pasjonata militariów, strzelectwa sportowego, airsoftu.

Airsoftowcy znajdą w ofercie firmy CYMA pełną gamę akcesoriów do replik, części wewnętrznych, zewnętrznych oraz zestawów do tuningu mocowego i wizualnego.
Repliki i akcesoria Firmy CYMA są bardzo często polecane i wybierane jako pierwsze i z powodu dostępności części, prostej obsłudze, bardzo dobrej jakości wykonania i przystępnej cenie.
W ofercie producenta znajdują się części przeznaczone do poprawy osiągów replik, takie jak zębatki, gearboxy, silniki do asg, uszczelnione dysze, popychacze, kable niskooporowe czy głowice oraz tłoki cylindra.

Kupując produkty tego producenta możesz być pewny że zostały wykonane z należytą starannością i z wytrzymałych materiałów to sprzęt,
na którym możesz polegać.


Pokaż tylko
Cena
-
pixel