SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Ochrona słuchu - ochronniki

( ilość produktów: 13 )

Bezpieczeństwo to najważniejszy aspekt, do którego należy przywiązać szczególną uwagę w trakcie wizyty na strzelnicy. Zabezpieczenie oczu i uszu to podstawa ochrony organizmu przed zagrożeniami. Ochronniki słuchu są zatem obowiązkowym elementem wyposażenia, który musisz mieć zawsze przy sobie – niezależnie, czy strzelasz, czy jesteś wyłącznie obserwatorem. Sprawdź nasze rekomendacje i produkty, które przygotowaliśmy na podstawie doświadczeń i testów. Zadbaliśmy o to, by w ArmyTec.pl dostępne były wyłącznie wysokogatunkowe produkty zapewniające najwyższy poziom satysfakcji z eksploatacji.

Do dyspozycji konsumentów oddajemy aktywne ochronniki słuchu od najlepszych producentów w branży. Są to m.in. takie firmy jak Sordin, czy RealHunter. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, ochronniki słuchu wyciszają hałas do pewnego stopnia, co pozwala na swobodną komunikację między osobami obecnymi na terenie obiektu.

Ochronniki słuchu o wysokiej skuteczności

Ochronniki słuchu mają szczególne znaczenie na strzelnicach zamkniętych. Hałas podczas wystrzału jest w takich miejscach skondensowany z dużo większą mocą, co z kolei ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa słuchu zawodników i osób znajdujących się w bliskiej odległości od torów strzeleckich. W przypadku obiektów otwartych, dźwięk rozchodzi się po otoczeniu. Mimo to ochrona słuchu pozwala wyeliminować dyskomfort lub dolegliwości bólowe, które mogą pojawić się podczas sesji. Lepiej więc mieć pewność, że wybrany model zagwarantuje Ci efektywność na najwyższym poziomie.

Marka
Cena
-
pixel