Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

broń gładkolufowa

( ilość produktów: 11 )

Oferowana w Armytec.pl broń gładkolufowa to wysokiej jakości, praktyczny i niezawodny sprzęt od polecanych marek: Winchester, Mossberg, Khan Arms, Francolin oraz innych. W asortymencie mamy strzelby powtarzalne, samopowtarzalne, bocki oraz broń horyzontalną. Dostępne modele wyróżniają się gładką, niegwintowaną lufą, która sprawia, że pociskom nie jest nadawany ruch obrotowy.

Czym wyróżnia się broń gładkolufowa dostępna w naszym sklepie?

Sprzedajemy różne modele broni, różniące się między sobą m.in. kalibrem, długością lufy, wielkością komory, pojemnością magazynka czy materiałem wykonania. Proponujemy wersje jedno- i dwulufowe. Wybrana broń gładkolufowa jest wykończona elementami drewnianymi, wpływającymi nie tylko na użyteczność, ale również elegancki wygląd strzelb.
Zapewniamy konkurencyjne ceny i sprawną realizację zamówień. Zakupiona broń palna może być odebrana jedynie osobiście, po uprzednim przedstawieniu dokumentów upoważniających do zakupu i korzystania ze strzelby. Zgodnie z przepisami prawa nie udostępniamy możliwości wysyłki broni pocztą lub kurierem.

Sprawdź akcesoria do czyszczenia broni gładkolufowej.

Marka
Pokaż tylko
Kaliber
Cena
-
pixel